Petr Vykopal a jeho koučovací ateliér

Milí klienti, kolegové a přátelé,

vítejte na stránkách Koučovacího ateliéru, který se zrodil v roce 2018 jako výsledek mého dlouholetého úsilí směřovaného do oblasti vedení, rozvoje, motivace a podpory lidí.

Více než 20 let jsem působil v manažerských pozicích ve finančním sektoru, nejdříve v oblasti marketingu a později jako ředitel lidských zdrojů zodpovědný za kompletní problematiku HR. Za svůj životní zlom považuji rok 2006, kdy  jsem objevil kouzlo koučování a začal jsem se mu intenzivně věnovat, a to nejenom ve firemním, ale i mimofiremním prostředí.  V koučování využívám systemický přístup k práci s lidmi.  Při řešení vztahových problémů používám i ojedinělé techniky Automatické kresby a Autentického dialogu, které jsou mi mimořádně blízké.

Vedle individuálního koučování se věnuji i skupinovému koučování, vedení týmových workshopů, moderované zpětné vazbě, mentoringu a tvůrčímu psaní.

Vznik Koučovacího ateliéru byl splněním mého dlouholetého snu a budu rád, když se v něm budete cítit tak, jako byste přišli na návštěvu ke svému příteli :-)

Buďte vítáni :-)

Petr